KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443301

nr 1544 3301

Sverre Erixson

(f. 1932), Sverige

Oljemålning, "Dam med paraply". Signerad, daterad -87, duk, 48x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x50 cm

Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 29 maj 2023
kl 19:05:10

Sverre Erixson

Läs mer om Sverre Erixson